OTO CAM FİLMİ

OTO CAM FİLMİ

Araca sonradan takacağınız her malzeme (jant, spoiler, ototeyp etc..) yasal değildir. Tüm dünyada filmleri kullanımı araçlarda yasalarla belli standartlara baglanmıstır. filmi kullanımı sadece binalarda değil - sağladığı üstün yakıt tasarrufu, emniyet, UV engeli ve daha bir cok nedenden - araçlarda da kullanımı avrupa ve amerikada yetkililerce tavsiye edilmektedir. Ülkemizde son olarak yaptığımız bazı görüşmeler sonucu TÜV muayene istasyonlarında hafif kusurlu olarak geçirilmesi kabul edilmiştir. Daha net çözümler için su anda ancak ne zaman çıkacağı belli olmayan yasaları beklemekteyiz.

Filmleri hırsızlık riskine karşı da ciddi güvenlik sağlar. Film ın güvenlik seviyesini arttırarak taşlı sopalı saldırılar anında ın kırılmasını güçleştirir ve dağılmasını engeller. Film ı bir arada tutar. Hırsız bir karar vermek zorundadır. Ya cama saldırıya devam edecek yada terk edecektir. Süre oldukça kısadır ve çoğunlukla başaramayınca terk eder. Ayrıca bu sırada aşırı derecede gürültü çıkarmıştır ve eğer varsa alarm da çoktan devreye girmiştir. 

filmlerinin sağladığı bunca yarara rağmen ne yazık ki son zamanlarda bazı yayın organları yalan yanlış haberler yaparak filmlerinin tehlikesinden bahsetmektedir. filminin sağladığı konfor, sürüş rahatlığı, göz kamaşmasını engelleme, yakıt tasarrufu, performans artışı, kapkaç ve hırsıza etkili çözüm, kansere ve aracın iç döşemelerini solmaya karşı koruma ve bu gibi daha sayılabilecek bir çok yararı varken bu haber çok yanlış bilgilendirmelere yol açmaktadır. filminin araç kullanımında bahsedilen içerden ın açılamaması yanlış bir bilgidir. Doğru olan sadece ın dağılmamasıdır. kırılıp bir bütün olarak camda kalır. filminde çalışma yöntemi şu şekildedir;
Filmin uygulandığı taraftan gelecek darbelere filmi bir koruma sağlamaz. Aksine filmin uygulandığı yüzeyin ters tarafından gelen darbelere karşı koruma sağlar. Yani film içerden kolayca esnetilip açılabilir. Ayrıca buyuk parçaların zarar verdiği çok komik bir yanlış bilgidir. Tüm dunyada ın küçük parçaları şarapnel etkisi ile çok zarar verdiği bilinmektedir. Aksine film sayesinde butun kalır ve küçük parçalar halinde öldürücü olmasını engeller.
Sonuç olarak filmi uygulandığı taraftan (iç taraftan) kolayca açılır ve ı bütün tutarak ın öldürücü etkilerinden korur.güvenlik cam filmi şeffaf cam filmi kırılmayan cam filmi kurşun gecirmez cam filmi zırhlı cam filmi